Letenky New York

New York, přezdívaný Big Apple, je nejlidnatějším městem Spojených států amerických. Nachází se na východním pobřeží v USA a bylo založeno Nizozemci v roce 1625. New York je významným celosvětovým obchodním, finančním a módním centrem.

Vyhledat letenky do New Yorku

Dovolená v New Yorku

O New Yorku se tvrdí, že je to město, které nikdy nespí. Proto je víceméně jedno, jestli se do New Yorku vydáte v létě nebo v zimě. Vždy budete mít dostatek příležitostí k prožití zajímavé dovolené. Kam se vydat a co nezapomenout navštívit při pobytu v New Yorku?  Ročně navštíví New York přes 40 milionů turistů a mezi jejich nejoblíbenější místa patří Empire State Building, divadla na Broadwayi, Central Park, New Yorská ZOO, Times Sqaure a samozřejmě Socha svobody.

New York patří mezi kosmopolitní města a nejlépe to zpozorujete na jídle. Newyorská gastronomie byla ovlivněna Italy, kteří pečou výborné pečivo a pizzu. Mezi oblíbené pouliční pokrmy patří falafel, kebab, preclíky a hot-dogy.

Letecky do New Yorku

Celková doba letu z Prahy do New Yorku v USA trvá kolem 10 až 15 hodin. Cena letenek z Prahy do New Yorku se pohybuje běžně v rozmezí 13-17 000 Kč v závislosti na zvolené letecké společnosti, počtu přestupů a času rezervace letenky. Pokud chcete ušetřit, tak doporučujeme rezervovat letenku do New Yorku v dostatečném časovém předstihu.

Vyhledat letenky do New Yorku